fbpx

Bieg 4 Jezior uroczyście podsumowany

Iglotex Bieg 4 jezior to jedna z największych letnich imprez sportowych na Pomorzu. Inside Park SA kolejny raz był sponsorem zawodów. Na koniec lata organizatorzy uroczyście podsumowali tegoroczną edycję wydarzenia.

Aktywni Kociewiacy, organizatorzy Biegu 4 Jezior, podsumowali tegoroczną edycję imprezy. W spotkaniu udział wzięli sponsorzy, w tym prezes Inside Parku Tomasz Laskowski. Inside Park SA ufundował w tym roku voucher o wartości 500 zł do restauracji Molto Bene w Skórczu oraz przekazał dostęp do cyklu szkoleń pn. Akademia Inwestora. Pakiet wiedzy wart był dokładnie 3 690 zł.

– Pochodzę z Kociewia. Tu się wychowałem i do tego miejsca mam ogromny sentyment. Dlatego wspieram imprezy związane z Kociewiem i kochającymi je ludźmiwyjaśniał Tomasz Laskowski, prezes zarządu Inside Park SA

Prezes Laskowski odebrał z rąk organizatorów pamiątkową statuetkę oraz uczestniczył w kolacji dla sponsorów.

W tegorocznym 16. Iglotex Biegu 4 Jezior udział wzięło 273 biegaczy, 92 amatorów nordic walkingu oraz blisko 200 dzieci.

Więcej szczegółów o tegorocznym Iglotex Biegu 4 Jezior i udziale Inside Parku w imprezie

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej wpisów

Giełda

O crowdfundingu z prezesem Inside Parku

Tomasz Laskowski, prezes Inside Parku, kolejny raz był panelistą konferencji o crowdfundingu, organizowanej przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.  Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przy współpracy z

Czytaj Więcej »