fbpx

Uciążliwi lokatorzy – jak sobie z nimi radzić?

Toruński oddział stowarzyszenia Mieszkanicznik zaprasza na kolejne spotkanie poszerzające wiedzę o rynku nieruchomości. W październiku swoim doświadczeniem podzieli się adwokat Katarzyna Bórawska.

Pani Bórawska opowie o tym, jak rozwikłać problemy z uciążliwymi lokatorami. Doradzi, jak zadbać o swoje prawa zanim podpiszemy umowę najmu. Wyjaśni, czy zgłoszenie na policję to jedyne co możemy zrobić oraz czy jako sąsiedzi uciążliwego lokatora możemy żądać wypowiedzenia mu umowy najmu. Adwokat powie też, kiedy spółdzielnie mieszkaniowe powinny reagować na nasze zgłoszenie oraz czy i kiedy możemy zgłosić wniosek o ukaranie kłopotliwego najemcy grzywną przez sąd. Na spotkaniu dowiemy się też, w jakich sytuacjach przysługuje nam zadośćuczynienie lub odszkodowanie.

Wykład adwokat Bórawskiej odbędzie się we wtorek 10 października w restauracji Bułka Cafe przy ul. Chełmińskiej 18 w Toruniu. Początek spotkania o godz. 18.00.

Na wykład zaprasza Tomasz Laskowski, lider toruńskiego oddziału Mieszkanicznika, prezes zarządu Inside Park SA.

Zapisy na wydarzenie odbywają się przez stronę www stowarzyszenia Mieszkanicznik

https://crm.mieszkanicznik.org.pl/wydarzenia/

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej wpisów

Giełda

O crowdfundingu z prezesem Inside Parku

Tomasz Laskowski, prezes Inside Parku, kolejny raz był panelistą konferencji o crowdfundingu, organizowanej przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.  Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przy współpracy z

Czytaj Więcej »