fbpx

Jak pani Danuta oskubała sponsora Biegu 4 Jezior na 70 tysięcy złotych

365 dorosłych uczestników oraz 200 dzieci wzięło udział w 16. Biegu 4 Jezior. Kolejny raz byliśmy sponsorem imprezy. Nasz prezes wspomaga kociewskie przedsięwzięcia. Stąd się wywodzi.

Już po raz 16. w Skórczu Aktywni Kociewiacy zorganizowali Iglotex Bieg 4 Jezior. W imprezie udział wzięło 273 biegaczy, 92 amatorów nordic walkingu oraz blisko 200 dzieci. Już po raz drugi byliśmy jednym ze sponsorów przedsięwzięcia. Ufundowaliśmy voucher o wartości 500 zł do restauracji Molto Bene w Skórczu oraz przekazaliśmy dostęp do cyklu szkoleń pn. Akademia Inwestora. Pakiet wiedzy wart jest dokładnie 3 690 zł.

– Pochodzę z Kociewia. Tu się wychowałem i do tego miejsca mam ogromny sentyment. Dlatego wspieram imprezy, które związane z Kociewiem i kochającymi je ludźmi – wyjaśnia Tomasz Laskowski, prezes zarządu Inside Park SA. – Jako właściciel dobrze prosperującej firmy mam komfort wyboru przedsięwzięć, które chcę sponsorować.

Voucher do restauracji wylosowała pani Ewa, a ze szkoleń będzie mogła skorzystać pani Małgorzata. Przekazała już jej dostęp do cyklu, który obejmuje 17 godzin nauki. Kurs jest praktycznym przewodnikiem po inwestowaniu w nieruchomości, a tytuł pierwszej lekcji to Jak pani Danuta oskubała mnie na 70 tysięcy złotych?

Akademia Inwestora powstała na bazie doświadczeń: sukcesów i niepowodzeń naszego szefa, właściciela spółki Inside Park, która w 2022 roku wypracowała zysk brutto w kwocie 1 miliona 31 tysięcy złotych. – Otwarcie mówię o tym, że jestem dumny z tego, co osiągnąłem. Jestem jednak zwykłym chłopakiem z Kociewia, który pokazuje, że pieniądze są w zasięgu wielu osób. Dzielę się wiedzą, dzielę się swoim sposobem na zarabianie.

T. Laskowski dzieli się wiedzą za darmo na You Tube, gdzie ma swój kanał. Prowadzi tam program Remontowe rewolucje, w którym krok po kroku wyjaśnia, jak prowadzić remont od wyburzenia ścian do momentu przekazania kluczy inwestorom. To pierwszy serial dokumentalny poświęcony remontom kamienic. Na YT prezes Inside Parku uczy też, jak bezpiecznie inwestować w nieruchomości.

Tomasz Laskowski jest również aktywny w social mediach, podobnie jak pracownicy jego firmy, którzy regularnie dzielą się wiedzą branżową. Branża nieruchomości zresztą w ogóle szeroko edukuje – w Polsce prężnie działa stowarzyszenie Mieszkanicznik, które promuje etyczny najem nieruchomości. Liderem toruńskiego oddziału stowarzyszenia jest prezes Inside Parku.

Pochodzę z Kociewia. To wspaniały zakątek naszego kraju, którego wschodnią granicę wyznacza majestatyczna, stalowa wstęga Wisły, a o charakterze okolic przesądza wysoki stopień zalesienia. Nie są to lasy byle jakie, ale prawdziwe, prastare bory. Jest tu wiele czystych jezior, bezkresnych pól i starych miast, które sięgają zamierzchłej, oddalonej o tysiąc lat przeszłości – pisze z sentymentem na początku swojej książki T. Laskowski, aby następnie przejść do konkretów związanych z pieniędzmi. 

Książka nosi tytuł Coś o nieruchomościach. Jak zarobić 1 000 000 zł na flipach i dostępna jest na stronie internetowej inwestora. Może warto do niej zajrzeć, aby sprawdzić, czy i nam powiedzie się na tyle, aby móc przeznaczać wybrane przez nas sumy wtedy, kiedy chcemy, na przedsięwzięcia, które uznajemy za wartościowe? Sprawdzamy?

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej wpisów

Rynek nieruchomości

Kamienice idą na uniwersytet

Pełna sala wykładowa, a wśród słuchaczy pracownicy Katedry Nieruchomości i Inwestycji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika z prof. Włodzimierzem Karaszewskim na czele – takie audytorium zgromadził pierwszy wykład prezesa Inside Parku na

Czytaj Więcej »
Aktualności

O czym nie powie ci agent ubezpieczeniowy

Marcin Kłodnicki, przedsiębiorca i inwestor od szesnastu lat związany z rynkiem ubezpieczeniowym, finansowym oraz biznesem, był gościem lutowego spotkania toruńskich mieszkaniczników. M. Kłodnicki wyjaśniał zawiłości umów ubezpieczeniowych. Marcin Kłodnicki to

Czytaj Więcej »