fbpx

Sobota 14 października w Starogardzie Gdańskim będzie Dniem słodkiego Leonka 

Toruń zaprasza na drzwi otwarte kamienicy przy ul. Chojnickiej 17 w Starogardzie Gdańskim. Firma Inside Park SA przygotowała atrakcje dla dzieci i dorosłych. Klienci, którzy kupią mieszkanie tego dnia, mogą liczyć na 5 000 zł w gotówce i liczne rabaty. Inside Park bierze na siebie opłaty notarialne.

Budynek przy ul. Chojnickiej 17 w Starogardzie Gdańskim kupiła i wyremontowała toruńska firma Inside Park SA, która specjalizuje się w renowacjach kamienic. W ceglanej kamienicy powstało 9 nowoczesnych mieszkań o powierzchni od 28 m2 do 75 m2. Deweloper zadbał o to, aby trwały w nich pozytywne emocje, które towarzyszą temu miejscu od ponad stu lat.

Kociewiacy wiedzą, że na parterze w ceglanej kamienicy dawniej mieścił się sklep „Słodki Leonek.” Jego właściciel, Leon Łukasiewicz, sprzedawał w nim lizaki, cukierki, ciastka i ciasteczka, gumy do żucia, oranżadę w proszku, ciepłe lody wypełnione puszystą pianką… To dlatego w języku Kociewiaków do dziś słodkim Leonkiem nazywa się miłośników słodkości.

Szanując to, toruński deweloper zaaranżował mieszkania w sposób nawiązujący do tradycji. Są one jasne, pełne pastelowych, subtelnych kolorów i łagodnego, ciepłego światła. Emanuje z nich spokój, przywodzą na myśl słodycz wiosennego dnia. Apartamenty gotowe pod klucz są gotowe do zamieszkania przez właściciela lub najemcę.

Inside Park SA chce pokazać odnowioną, słodką kamienicę mieszkańcom regionu. Firma organizuje w sobotę 14 października drzwi otwarte. – Zapraszam mieszkańców Starogardu na „Dzień słodkiego Leonka” do kamienicy przy ul. Chojnickiej 17. Pokażemy nowe mieszkania oraz oczywiście poczęstujemy gości pachnącymi słodyczami – zapowiada Tomasz Laskowski, prezes Inside Parku.Do współpracy przy wydarzeniu zaprosiliśmy lokalnych cukierników i piekarzy, aby umacniać słodkie tradycje Starogardu Gdańskiego.

Inside Park SA proponuje gościom drzwi otwartych oprowadzanie po nowych mieszkaniach oraz atrakcyjne promocje dla osób, które zdecydują się kupić lokale tego dnia. Prezes zapewnia, że klienci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w dniu otwartym, otrzymają 5 000 zł w gotówce oraz firma zapłaci koszty notarialne. Dodatkowo, klienci ci będą mogli skorzystać ze zniżek toruńskich partnerów spółki w programie Remontowe Rewolucje. Są to następujące rabaty:

  • zniżki na produkty i usługi w sklepie Liroy Merlin w Toruniu przy ul. Olsztyńskiej (ustalane indywidualnie),
  • Expert Snu – 7% rabatu od aktualnej oferty na łóżka drewniane i tapicerowane oraz materace MK foam Koło, 20 % rabatu na materace i akcesoria Gueno Sleep,
  • Virtus Sun (instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii) – 5% zniżki na produkty i usługi,
  • Kancelaria Radcy Prawnego Marcina Ciesielskiego z Torunia: priorytetowe obsłużenie klientów Inside Parku oraz udzielenie im nieodpłatnej konsultacji prawnej,
  • Prolabis (doradztwo ubezpieczeniowe i kredytowe) – 10% zniżki na produkty i usługi, priorytetowa obsługa klientów Inside Parku,
  • Atermfarb (powłoki termoizolacyjne) – 5% zniżki na produkty i usługi
  • Jakub Staszkiewicz Finanse – darmowe konsultacje doradcy kredytowego, priorytetowa obsługa klientów Inside Parku,
  • Aplauz Meble – 10% na produkty i usługi (promocja nie łączy się z innymi).

Klienci, którzy zdecydują się na zakup w pierwszym tygodniu po drzwiach otwartych, będą mieli pokrytą opłatę notarialną i otrzymają pakiet benefitów od partnerów Inside Parku.

Na spotkanie zaprosiliśmy doradcę kredytowego Tomasza Lenczewskiego ze Starogardu Gdańskiego, który pomoże znaleźć odpowiednie finansowanie zakupu.

Dla dzieci Inside Park zorganizuje malowanie buziek i mini konkursy z nagrodami.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej wpisów

Rynek nieruchomości

Kamienice idą na uniwersytet

Pełna sala wykładowa, a wśród słuchaczy pracownicy Katedry Nieruchomości i Inwestycji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika z prof. Włodzimierzem Karaszewskim na czele – takie audytorium zgromadził pierwszy wykład prezesa Inside Parku na

Czytaj Więcej »
Aktualności

O czym nie powie ci agent ubezpieczeniowy

Marcin Kłodnicki, przedsiębiorca i inwestor od szesnastu lat związany z rynkiem ubezpieczeniowym, finansowym oraz biznesem, był gościem lutowego spotkania toruńskich mieszkaniczników. M. Kłodnicki wyjaśniał zawiłości umów ubezpieczeniowych. Marcin Kłodnicki to

Czytaj Więcej »