fbpx

Pierwsza Biedronka Inside Parku otwarta!

Mieszkańcy gminy Łubianka mogą już robić zakupy w swojej Biedronce. Inside Park SA wybudował market w 15 tygodni. 

Mieszkańcy Łubianki i okolicznych miejscowości mają już swoją Biedronkę. Sklep został otwarty przed świętami, tak jak planowali inwestor: Inside Park SA i wykonawca: firma Gra-Mar z Kowalewa Pomorskiego. Budowa dyskontu trwała 15 tygodni. – Cieszymy się, że mieszkańcy mogą zrobić świąteczne zakupy w nowej Biedronce. Sklep jest przestronny, nowoczesny, estetyczny i pachnie świeżymi bułeczkamimówi Tomasz Laskowski, prezes Inside Park SA. – Wiem, bo sprawdziłem!

Prezes Laskowski jako pierwszy zrobił zakupy w nowym markecie. W zakupach towarzyszyli mu członkowie rady nadzorczej i pracownicy spółki, prezes Gra-Maru Krzysztof Woźniak i jego ekipa oraz inwestorzy Inside Parku. Wszyscy cierpliwie czekali na otwarcie sklepu od godziny 5 rano. Okoliczni mieszkańcy pod Biedronkę zaczęli natomiast przychodzić krótko przed godziną 6. Pracownicy sklepu przywitali ich balonami i muzyką. Nie zabrakło czerwonego dywanu i firmowej maskotki pozującej do zdjęć.

– Jesteśmy pod wrażeniem otwartości i serdeczności mieszkańców Łubianki. Dziękujemy im za zainteresowanie i dobre słowa. Miło jest wiedzieć, że czekali na nasz sklep – podkreśla Małgorzata Tetzlaff z Jeronimo Martins, nadzorująca market.

Do dyskontu jest dogodny dojazd: sklep znajduje się przy drodze wojewódzkiej, przy ul. Toruńskiej 75. Inside Park SA wybudował wzdłuż sklepu chodnik o powierzchni 215 m2 (ok. 100 m długości), dzięki czemu mieszkańcy mogą komfortowo dojść do pobliskiego przejścia dla pieszych.

Inwestycja zapewniła pracę kilkorgu mieszkańcom gminy Łubianka. Biedronka jest największym obiektem handlowym w okolicy.

Inside Park działa na rynku nieruchomości od ponad 11 lat. Dotąd spółka dokonywała renowacji kamienic i zajmowała się inwestycjami w nieruchomości. Poszerzenie działalności o budowę obiektów handlowych wiąże się z wejściem Inside Parku na giełdę. 4 lipca 2023 roku spółka złożyła do Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych wniosek o wprowadzenie akcji spółki do alternatywnego systemu obrotu.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej wpisów

Rynek nieruchomości

Kamienice idą na uniwersytet

Pełna sala wykładowa, a wśród słuchaczy pracownicy Katedry Nieruchomości i Inwestycji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika z prof. Włodzimierzem Karaszewskim na czele – takie audytorium zgromadził pierwszy wykład prezesa Inside Parku na

Czytaj Więcej »
Aktualności

O czym nie powie ci agent ubezpieczeniowy

Marcin Kłodnicki, przedsiębiorca i inwestor od szesnastu lat związany z rynkiem ubezpieczeniowym, finansowym oraz biznesem, był gościem lutowego spotkania toruńskich mieszkaniczników. M. Kłodnicki wyjaśniał zawiłości umów ubezpieczeniowych. Marcin Kłodnicki to

Czytaj Więcej »