fbpx

Szynka wieprzowa bez kości po 12,99 za kilogram. Inside Park SA w 15 tygodni wybudował Biedronkę w Łubiance 

21 grudnia br. o godz. 6.00 Jeronimo Martins otwiera Biedronkę w gminie Łubianka. Supermarket został wybudowany przez spółkę z grupy Inside Park SA. Inside Park to toruński deweloper na rynku wtórnym, który rewitalizuje kamienice oraz buduje parki handlowe.

Budowa rozpoczęła się na początku września, a zakończyła się w połowie grudnia. – Jesteśmy dumni, że wybudowaliśmy sklep w 15 tygodni i mieszkańcy gminy jeszcze przed świętami będą mogli zrobić w niej zakupy – mówi Tomasz Laskowski, prezes zarządu Inside Park SA. 

Biedronka znajduje przy ul. Toruńskiej, naprzeciw ośrodka szkoleniowego Państwowej Straży Pożarnej. Market ma powierzchnię 1100 m2, jest więc to zatem duży, wolnostojący, wielkoformatowy budynek. Przy sklepie powstał parking z miejscami dla osób z niepełnosprawnościami.

W dyskoncie zatrudnieni zostali między innymi pracownicy gminy Łubianka.  – Zespół świeżoznawców wita Was w nowej Biedronce. Mamy nadzieję, że zakupy tu będą dla Was prawdziwą przyjemnością – mówi w biedronkowej gazetce Alina Paduch, kierowniczka sklepu. Pracownicy zapraszają od czwartku na zakupy i w folderze zdradzają, jakie promocje czekają na klientów tego sklepu w dniach od 21 do 23 grudnia. W okazyjnej cenie klienci będą mogli kupić m. in. szynkę wieprzową bez kości (12,99 zł za kilogram) i pomidory po 4,99 za kilogram.

Biedronka Inside Parku jest największym obiektem handlowym w okolicy. Spółka zleciła budowę sklepu wynajętego dla Jeronimo Martins firmie Gra-Mar z Kowalewa Pomorskiego. To doświadczony wykonawca. Gra-Mar budował już centra handlowe i sklepy wielkopowierzchniowe w wielu miejscowościach w Polsce. 

Inside Park działa na rynku nieruchomości od ponad 11 lat. Dotąd spółka dokonywała renowacji kamienic i zajmowała się inwestycjami w nieruchomości. Poszerzenie działalności o budowę obiektów handlowych wiąże się z wejściem Inside Parku na giełdę. 4 lipca 2023 roku spółka złożyła do Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych wniosek o wprowadzenie akcji spółki do alternatywnego systemu obrotu. 

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej wpisów

Rynek nieruchomości

Kamienice idą na uniwersytet

Pełna sala wykładowa, a wśród słuchaczy pracownicy Katedry Nieruchomości i Inwestycji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika z prof. Włodzimierzem Karaszewskim na czele – takie audytorium zgromadził pierwszy wykład prezesa Inside Parku na

Czytaj Więcej »
Aktualności

O czym nie powie ci agent ubezpieczeniowy

Marcin Kłodnicki, przedsiębiorca i inwestor od szesnastu lat związany z rynkiem ubezpieczeniowym, finansowym oraz biznesem, był gościem lutowego spotkania toruńskich mieszkaniczników. M. Kłodnicki wyjaśniał zawiłości umów ubezpieczeniowych. Marcin Kłodnicki to

Czytaj Więcej »