fbpx

Na budowie Biedronki w Łubiance widać już fundamenty

Tempo prac robi wrażenie! Budowa Biedronki w Łubiance trwa dopiero dwa tygodnie, a wykonawca leje już pierwsze ławy fundamentowe. Wkrótce wykonywane będą ściany fundamentowe i gazobeton.

Biedronka w Łubiance dosłownie rośnie w oczach. Budowa trwa dopiero dwa tygodnie, a wykonawca – PHU Gra-Mar z Kowalewa Pomorskiego leje już pierwsze ławy fundamentowe. – Harmonogram jest bardzo napięty, gdyż oczekiwania inwestora i użytkownika są takie, aby sklep otworzyć jeszcze w tym roku. Jest szansa, że spełnimy oczekiwania – zapewnia Joanna Woźniak, właścicielka Gra-Maru.

W następnych tygodniach na budowie wykonywane będą ściany fundamentowe i gazobeton. Na połowę października wykonawca planuje montaż drewnianej konstrukcji dachu, a w listopadzie jego krycie.

– Generalnie listopad to miesiąc, w którym bardzo dużo będzie się działo wewnątrz sklepu – mówi J. Woźniak.Będziemy kłaść płytki, tynki oraz instalacje elektryczne i sanitarne.

Inwestor, Inside Park SA, zlecił budowę Gra-Marowi ze względu na jego doświadczenie w budowie centrów handlowych i sklepów wielkopowierzchniowych. Inside Park działa na rynku nieruchomości od ponad 11 lat. Dotąd spółka dokonywała renowacji kamienic i zajmowała się inwestycjami w nieruchomości. Poszerzenie działalności o budowę obiektów handlowych wiąże się z wejściem Inside Parku na giełdę. 4 lipca 2023 roku spółka złożyła do Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych wniosek o wprowadzenie akcji spółki do alternatywnego systemu obrotu. 

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej wpisów

Giełda

O crowdfundingu z prezesem Inside Parku

Tomasz Laskowski, prezes Inside Parku, kolejny raz był panelistą konferencji o crowdfundingu, organizowanej przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.  Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przy współpracy z

Czytaj Więcej »