fbpx

#Muralove spotkanie na Bydgoskim – zapraszamy!

Inside Park SA zaprasza na oficjalne otwarcie Izby Studenckiej. #muralove spotkanie z potańcówką z Cebo odbędzie się w poniedziałek 18 września. Wstęp wolny!

Inside Park SA, deweloper na rynku wtórnym, kończy rewitalizację kamienicy przy ul. Mickiewicza 124 w Toruniu. W budynku powstał prywatny akademik – Izba Studencka im. Mikołaja Kopernika. Nazwa nie jest przypadkowa: nawiązuje do obchodzonej w naszym mieście 550. rocznicy urodzin genialnego astronoma.

Korytarz wiodący na patio kamienicy zdobią murale związane z Mikołajem Kopernikiem. Artystki tworzące murale zostały wyłonione w konkursie zorganizowanym przez Inside Park SA przy współpracy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Centrum Kultury Dwór Artusa i Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury. W jury konkursu zasiadali m. in. prof. Joanna Kucharzewska, dziekan Wydziału Sztuk Pięknych UMK i muralista Andrzej Poprostu.

Na poniedziałek 18 września br. Inside Park SA zaplanował uroczyste podsumowanie konkursu i symboliczne zakończenie inwestycji. #muralove spotkanie ma być trzyczęściowe.

W pierwszej części jury wyłoni zwycięskie murale, a werdykt ogłosi podczas konferencji prasowej.

W drugiej części odbędzie się debata Zielono mi. Przyjazne miasta, inkluzywne przestrzenie, w której udział wezmą prof. Maria Lewicka z Instytutu Psychologii UMK, dr Anna Zaręba z Wydziału Sztuk Pięknych, Łukasz Broniszewski, prezesa fundacji Stabilo oraz przedstawiciele Urzędu Miasta Torunia i spółki deweloperskiej Pres. Debatę poprowadzi Tomasz Laskowski, prezes Inside Parku.

Dzień zakończymy potańcówką, którą poprowadzi artysta malarz, performer, DJ Tomasz Cebo.

Plan #muralovego spotkania jest następujący:

  • 15.00 – konferencja prasowa podsumowująca konkurs na mural
  • 16.30 – 17.30 – debata Zielono mi. Przyjazne miasta, inkluzywne przestrzenie
  • 18.30 – 20.30 Potańcówka z Tomaszem Cebo

Wstęp na wszystkie części uroczystości jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się w gościnnych wnętrzach kamienicy przy ul. Mickiewicza 124 oraz na patio. Na podwórku zachowaliśmy dawny bruk, toteż zachęcamy do włożenia wygodnego obuwia na potańcówkę z Cebo.

Do udziału w #muralovym spotkaniu zapraszamy przede wszystkim mieszkańców Bydgoskiego Przedmieścia.

Uczcimy spotkanie wspólnym toastem za przyszłych mieszkańców Izby!

Więcej informacji o pierwszym etapie konkursu i jego zwyciężczyniach

Finał konkursu oraz oficjalne otwarcie organizują z nami:

  • JM Rektor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Leroy Merlin
  • Centrum Kultury Dwór Artusa w Toruniu
  • Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu
  • Expert Snu
  • Koktajlowo – barmani na każdą okazję
  • Rebel Electro

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej wpisów

Rynek nieruchomości

Kamienice idą na uniwersytet

Pełna sala wykładowa, a wśród słuchaczy pracownicy Katedry Nieruchomości i Inwestycji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika z prof. Włodzimierzem Karaszewskim na czele – takie audytorium zgromadził pierwszy wykład prezesa Inside Parku na

Czytaj Więcej »
Aktualności

O czym nie powie ci agent ubezpieczeniowy

Marcin Kłodnicki, przedsiębiorca i inwestor od szesnastu lat związany z rynkiem ubezpieczeniowym, finansowym oraz biznesem, był gościem lutowego spotkania toruńskich mieszkaniczników. M. Kłodnicki wyjaśniał zawiłości umów ubezpieczeniowych. Marcin Kłodnicki to

Czytaj Więcej »