fbpx

Artyści na listopadowym spotkaniu Mieszkanicznika

Homestagerka Martyna Szczawińska, artyści malarze Tomasz Cebo i Edgar J. Pill oraz ekspert w zakresie zrównoważonego rozwoju Piotr Wielgus będą gośćmi listopadowego spotkania organizowanego przez toruński oddział Mieszkanicznika. Podczas spotkania odbędzie się wystawa prac E. Pilla i T. Cebo.

Mieszkanicznik to ogólnopolska organizacja wspierająca wynajmujących w prowadzeniu bezpiecznego i etycznego najmu nieruchomości. Stowarzyszenie liczy 22 oddziały, których liderzy organizują co miesiąc branżowe, otwarte spotkania edukacyjne. W Toruniu w listopadzie mieszkanicznicy porozmawiają o estetyce i ekologii w nieruchomościach.

We wtorek 14 listopada o godz. 18.00 w restauracji Bułka przy ul. Chełmińskiej 9 rozpocznie się debata pt. „Estetyka i ekologia w nieruchomościach. Sprzedawaj pragnienia, doznania i emocje, a nie puste metry kwadratowe”. Udział w niej wezmą: homestagerka Martyna Szczawińska, artyści malarze Tomasz Cebo i Edgar J. Pill oraz Piotr Wielgus, ekspert w zakresie zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. Debatę poprowadzi Tomasz Laskowski, lider toruńskiego oddziału Mieszkanicznika, prezes firmy Inside Park SA.

Prelegenci porozmawiają o tym, jak estetyka i sztuka zmieniają przestrzeń oraz jak kształtują naszą osobowość. Opowiedzą też, jak sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości przez artystów oddziałują na innych i jak zmieniają na przykład ich pracę. Prelegenci spróbują też „rozłożyć na czynniki pierwsze” nowatorskie metody sprzedaży nieruchomości, związane z emocjami i pragnieniem tworzenia piękna.

Debacie towarzyszyć będzie wystawa wybranych prac Edgara J. Pilla i Tomasza Cebo.

Na wydarzenie zapisywać się można poprzez stronę stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Martyna Szczawińska to homestagerka, czyli osoba zajmująca się profesjonalnym wyposażaniem wnętrz. P. Szczawińska prowadzi warsztaty z homestagingu, jest autorką licznych branżowych artykułów na ten temat oraz inwestorką na rynku nieruchomości. Dwukrotnie zdobyła tytuł homestagera roku w konkursie Mieszkanicznika -w latach 2020 i 2022. 

Tomasz Cebo — artysta malarz, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Jego prace nawiązują do nowego ekspresjonizmu, malarstwa figuratywnego oraz ekspresjonizmu abstrakcyjnego. Tworzy jednak własny, oryginalny styl. Porusza się również w obszarach audio instalacji i performance. Miesiąc temu premierę miał singiel „On ojciec, on syn” nagrany wspólnie z synem Leonem, traktujący o nie zawsze prostych relacjach na linii rodzic – dziecko.

Edgar J. Pill — artysta malarz, absolwent konserwacji malarstwa i rzeźby polichromowanej na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Jako konserwator współpracuje przy realizacji prac w obiektach o pierwszorzędnej wadze dla polskiej kultury, a potrzebę artystycznej ekspresji realizuje w malarstwie abstrakcyjnym. Są w jego obrazach witalna moc oraz afirmacja życia w całej jego złożoności i tajemnicy.

Piotr Wielgus — ekspert w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. Doradza samorządom w strategicznym planowaniu rozwoju i przedsiębiorcom w budowaniu strategii CSR/ESG. Założyciel Fundacji Pracownia Zrównoważonego Rozwoju.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej wpisów

Rynek nieruchomości

Kamienice idą na uniwersytet

Pełna sala wykładowa, a wśród słuchaczy pracownicy Katedry Nieruchomości i Inwestycji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika z prof. Włodzimierzem Karaszewskim na czele – takie audytorium zgromadził pierwszy wykład prezesa Inside Parku na

Czytaj Więcej »
Aktualności

O czym nie powie ci agent ubezpieczeniowy

Marcin Kłodnicki, przedsiębiorca i inwestor od szesnastu lat związany z rynkiem ubezpieczeniowym, finansowym oraz biznesem, był gościem lutowego spotkania toruńskich mieszkaniczników. M. Kłodnicki wyjaśniał zawiłości umów ubezpieczeniowych. Marcin Kłodnicki to

Czytaj Więcej »