fbpx

Kociewiacy, dziękujemy za odwiedziny u słodkiego Leonka!

Inside Park odwiedził Starogard Gdański. Do stolicy Kociewia pojechaliśmy, aby pokazać mieszkańcom Starogardu wnętrza odnowionej przez nas kamienicy. Zadbaliśmy o to, aby w mieszkaniach trwały w pozytywne emocje, które towarzyszą temu miejscu od ponad stu lat. Na parterze kamienicy dawniej mieściła się bowiem dawniej cukiernia „Słodki Leonek.”

Inside Park SA wyremontował kamienicę w Starogardzie Gdańskim przy ul. Chojnickiej 17. W budynku powstało 9 nowoczesnych mieszkań o powierzchni od 28 m2 do 75 m2. Są one jasne, pełne pastelowych, subtelnych kolorów i łagodnego, ciepłego światła. Emanuje z nich spokój, przywodzą na myśl słodycz wiosennego dnia. Apartamenty gotowe pod klucz są gotowe do zamieszkania przez właściciela lub najemcę.

Zadbaliśmy o to, aby w mieszkaniach trwały w pozytywne emocje, które towarzyszą temu miejscu od ponad stu lat. Na parterze kamienicy dawniej mieścił się bowiem sklep „Słodki Leonek.” Jego właściciel, Leon Łukasiewicz, sprzedawał w nim lizaki, cukierki, ciastka i ciasteczka, gumy do żucia, oranżadę w proszku, ciepłe lody wypełnione puszystą pianką… To dlatego w języku Kociewiaków do dziś słodkim Leonkiem nazywa się miłośników słodkości opowiada Tomasz Laskowski, prezes Inside Park SA, Kociewiak od wielu pokoleń.

W sobotę 14 października Inside Park zorganizował „Drzwi otwarte u Słodkiego Leonka”. Pokazując gościom kamienicę, częstowaliśmy ich pysznościami przywiezionymi z Torunia oraz lokalnymi słodyczami przygotowanymi przez firmę „Słodkości z borów”. Dzieciom zorganizowaliśmy zabawy i malowanie buziek. Oprócz osób zainteresowanych kupnem mieszkań, w spotkaniu udział wzięli starogardzcy pośrednicy nieruchomości z biura Nieruchomości Apartament oraz doradca kredytowy Tomasz Lenczewski. Dziękujemy!

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej wpisów

Rynek nieruchomości

Kamienice idą na uniwersytet

Pełna sala wykładowa, a wśród słuchaczy pracownicy Katedry Nieruchomości i Inwestycji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika z prof. Włodzimierzem Karaszewskim na czele – takie audytorium zgromadził pierwszy wykład prezesa Inside Parku na

Czytaj Więcej »
Aktualności

O czym nie powie ci agent ubezpieczeniowy

Marcin Kłodnicki, przedsiębiorca i inwestor od szesnastu lat związany z rynkiem ubezpieczeniowym, finansowym oraz biznesem, był gościem lutowego spotkania toruńskich mieszkaniczników. M. Kłodnicki wyjaśniał zawiłości umów ubezpieczeniowych. Marcin Kłodnicki to

Czytaj Więcej »