fbpx

Inside Park SA członkiem Izby Przemysłowo – Handlowej w Toruniu

Wiarygodność i solidność spółki są potwierdzone przynależnością do prestiżowego grona przedsiębiorców zrzeszonych w Izbie Przemysłowo – Handlowej w Toruniu.

Dzięki członkostwu będziemy w centrum biznesowych wydarzeń Torunia. Przynależność do Izby umacnia wiarygodność Inside Parku, podkreśla rzetelność i solidność spółki.

Członkostwo w Izbie to także zobowiązania, w których chcemy uczestniczyć. – Mamy duże doświadczenie w zakresie inwestowania w nieruchomości, rewitalizacji obiektów zabytkowych oraz w edukowaniu w tych tematach. Chętnie podzielimy się wiedzą. Mamy też szerokie grono partnerów branżowych z całej Polski, których znawstwo i kompetencje mogą być przydatne toruńskim firmom – mówi Tomasz Laskowski, prezes Inside Parku.

Zobacz wpis o Inside Park SA na stronie internetowej Izby Przemysłowo – Handlowej w Toruniu

IPH jest zrzeszeniem przedsiębiorców, które powstało w 1989 r. na mocy ustawy o izbach gospodarczych. Izba nie działa dla osiągnięcia zysku, a przychody przeznacza na realizację działań statutowych. W praktyce pomaga przedsiębiorcom z regionu w budowaniu firm przynoszących zyski. Doradza w wielu dziedzinach, łączy ludzi i biznesy.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej wpisów

Rynek nieruchomości

Kamienice idą na uniwersytet

Pełna sala wykładowa, a wśród słuchaczy pracownicy Katedry Nieruchomości i Inwestycji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika z prof. Włodzimierzem Karaszewskim na czele – takie audytorium zgromadził pierwszy wykład prezesa Inside Parku na

Czytaj Więcej »
Aktualności

O czym nie powie ci agent ubezpieczeniowy

Marcin Kłodnicki, przedsiębiorca i inwestor od szesnastu lat związany z rynkiem ubezpieczeniowym, finansowym oraz biznesem, był gościem lutowego spotkania toruńskich mieszkaniczników. M. Kłodnicki wyjaśniał zawiłości umów ubezpieczeniowych. Marcin Kłodnicki to

Czytaj Więcej »