fbpx

Zapraszamy na Sylwestra z Biedronką w Łubiance

Muzyka: kapela ludowa Łubianioki. Oświetlenie: OSP Łubianka. Menu: koła gospodyń wiejskich z gminy Łubianka. VIPy: seniorzy z Domu Senior + w Bierzgłowie w gm. Łubianka. Będzie zabawa, będzie się działo! Piątek, 29 grudnia godz. 17.00 – 19.00, parking przy Biedronce.

Inside Park SA, toruński deweloper na rynku wtórnym, który dokonuje renowacji kamienic i buduje parki handlowe, zaprasza na Sylwestra z Biedronką. Impreza odbędzie się w piątek 29 grudnia w godz. 17.00 – 19.00 w Łubiance, przy nowej Biedronce, którą wybudowała spółka z grupy Inside Parku. Supermarket znajduje się przy ul. Toruńskiej 75.

Sylwestra z Biedronką organizujemy dla mieszkańców gminy i we współpracy z nimi. Chcemy podziękować za przychylność dla inwestycji i ciepłe słowa kierowane pod naszym adresem oraz do pracowników Biedronki. Mieszkańcy przyglądali się inwestycji na każdym etapie jej powstawania i wiem, że czekali na sklepmówi Tomasz Laskowski, prezes Inside Parku.

Sylwester z Biedronką będzie prawdziwie łubianecki: muzykę zapewni kapela ludowa Łubianioki, która dzięki uprzejmości Jeronimo Martins będzie koncertować w sklepie. O spektakularne oświetlenie zadbają druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łubiance, którzy będą prezentować swoje pojazdy. Wiejskie specjały i ciepłą zupę przyszykują panie z kół gospodyń wiejskich z gminy Łubianka – z Przeczna i z Dębin, a specjalnymi gośćmi będą podopieczni Domu Senior + z Bierzgłowa (gmina Łubianka).

Pracownicy Inside Parku zabiorą seniorów na zakupy w Biedronce i sfinansują je. Każdy z dwudziestu czterech podopiecznych Domu Seniora otrzyma od inwestora po 100 zł „kieszonkowego” na swoje wydatki. – Dziękujemy Gminnemu Ośrodki Pomocy Społecznej w Łubiance za pomoc w zorganizowaniu tego pomysłu. Seniorzy będą VIP-ami naszej imprezy podkreśla prezes Laskowski.

Wydarzenie Sylwester z Biedronką w Łubiance wpisuje się w firmową strategię działań związanych z odpowiedzialnością społeczną. Spółka wdraża wytyczne ESG (to skrót od pierwszych liter angielskich wyrazów oznaczających troskę o środowisko, społeczną odpowiedzialność i ład korporacyjny) mimo że z formalnego punktu widzenia nie ma takiego obowiązku. Za tę działalność Inside Park otrzymał od Business Centre Club tytuł Firmy Dobrze Widzianej. – Przyznanie tytułu jest wyrazem uznania i podziękowaniem firmie, jej kierownictwu i pracownikom za szerzenie wiedzy na temat ESG oraz za skuteczne metody komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej – ocenia Jacek Goliszewski, prezes BCC. 

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej wpisów

Rynek nieruchomości

Kamienice idą na uniwersytet

Pełna sala wykładowa, a wśród słuchaczy pracownicy Katedry Nieruchomości i Inwestycji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika z prof. Włodzimierzem Karaszewskim na czele – takie audytorium zgromadził pierwszy wykład prezesa Inside Parku na

Czytaj Więcej »
Aktualności

O czym nie powie ci agent ubezpieczeniowy

Marcin Kłodnicki, przedsiębiorca i inwestor od szesnastu lat związany z rynkiem ubezpieczeniowym, finansowym oraz biznesem, był gościem lutowego spotkania toruńskich mieszkaniczników. M. Kłodnicki wyjaśniał zawiłości umów ubezpieczeniowych. Marcin Kłodnicki to

Czytaj Więcej »