fbpx

Inside Park SA z certyfikatem przynależności do BCC

Business Centre Club ma zaszczyt uroczyście poświadczyć, że Tomasz Laskowski, spełniwszy etyczne i formalne wymagania, uzyskał członkostwo Business Centre Club wraz z przysługującymi z tego tytułu prawami, przywilejami i obowiązkami.

Taka treść widnieje na certyfikacie, który prezes Inside Park SA otrzymał podczas uroczystego przyjęcia firmy do BCC. W gali uczestniczyli dr Grażyna Majcher-Magdziak, członkini Loży Założycieli oraz Rady Organizatorów BCC, dr Jacek Goliszewski – prezes BCC, dr Łukasz Bernatowicz – prezes ZP BCC oraz Maciej Owczarek – wiceprezes BCC, dyrektor generalny, którzy nie tylko wręczyli nowym członkom Klubu certyfikaty członkowskie, ale również zapoznali ich z organizacją, strukturą, misją i bieżącą działalnością BCC.

Podczas obierania certyfikatów przedsiębiorcy mieli okazję zabrać głos i przedstawić swoją firmę. – Inside Park SA zajmuje się rewitalizacją kamienic i budową parków handlowych. W czasach galopującej inflacji oferujemy bezpieczne inwestycje w nieruchomości, dzięki którym kapitał naszych inwestorów nie traci na wartości, lecz jest pomnażany mówił Tomasz Laskowski, prezes Inside Parku.Przynależność do BCC traktuję jako wyróżnienie, ale też i zobowiązanie do jeszcze bardziej odpowiedzialnej pracy.

Uroczystość odbyła się w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej wpisów

Rynek nieruchomości

Kamienice idą na uniwersytet

Pełna sala wykładowa, a wśród słuchaczy pracownicy Katedry Nieruchomości i Inwestycji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika z prof. Włodzimierzem Karaszewskim na czele – takie audytorium zgromadził pierwszy wykład prezesa Inside Parku na

Czytaj Więcej »
Aktualności

O czym nie powie ci agent ubezpieczeniowy

Marcin Kłodnicki, przedsiębiorca i inwestor od szesnastu lat związany z rynkiem ubezpieczeniowym, finansowym oraz biznesem, był gościem lutowego spotkania toruńskich mieszkaniczników. M. Kłodnicki wyjaśniał zawiłości umów ubezpieczeniowych. Marcin Kłodnicki to

Czytaj Więcej »