fbpx

W co najlepiej inwestować?

W co najlepiej inwestować swoje oszczędności? Większość z nas zgodnie przyzna, że w nieruchomości, z czym się jak najbardziej zgadzamy. Nie tylko dlatego, że popyt na nie jest coraz większy, co przekłada się na większe koszty zakupu, ale i z uwagi na coraz większą świadomość lokowania swoich pieniędzy w rzeczy, które generują dochód pasywny i pozwalają żyć spokojniej. Ale w co jeszcze?

O tym, że torebki marek luksusowych mogą ochronić Twój majątek przed inflacją wiesz już z naszego ebooka (a jeśli jeszcze tego nie wiesz, to bezpłatny materiał tłumaczący zależność marek luksusowych i inflacji znajdziesz tutaj). To nie tylko modny gadżet dla każdej kobiety, ale i świetny sposób na pomnażanie swoich oszczędności przez zakup klasycznego i trudno dostępnego modelu, a następnie jego odsprzedaż. Tylko od początku tego roku, wartość torebki Chanel wzrosła o 20% porównując ze styczniem 2021! Co ciekawe – wartość torebek wciąż będzie wzrastać, bo coraz więcej marek luksusowych wprowadza ograniczenia dotyczące sprzedaży swoich produktów (np. wyżej wspomniana marka daje od niedawna możliwość zakupu 1 torebki na osobę w ciągu roku), co niewątpliwie wpłynie na jej cenę. 

Jeśli nie torebka, to może… metale szlachetne? Na rynku nieustannie króluje złoto, które niemal z każdym dniem wzrasta na wartości, bez względu na to, czy decydujesz się na biżuterię, monety kolekcjonerskie, bulionowe czy po prostu – sztabkę czystego złota. Należy jednak uważać, zwłaszcza na biżuterię i numizmatykę – decydując się na zakup tych rzeczy jako inwestycję, warto poradzić się kogoś doświadczonego, kto zna się na temacie i doradzi (lub też odradzi) konkretny zakup. 

A może sztuka? Tutaj też warto zdać się na pomoc ekspertów lub obserwować dość uważnie rynek. Co prawda inwestycja w klasyki (czyli już teraz znanych i cenionych artystów) zawsze się zwróci z nawiązką, ale znacznie większy zysk uzyskasz inwestując w początkujących, ale już teraz świetnie zapowiadających się artystów. Kieruj się nie tylko gustem czy wiedzą o sztuce, ale i znajomością rynku, dzięki czemu będziesz mógł w łatwy sposób zarobić na późniejszej odsprzedaży konkretnego obrazu czy też rzeźby. 

Jeśli jednak chciałbyś zainwestować swój majątek w nieruchomości, tak jak setki innych osób, skontaktuj się z Inside Park. Zadzwoń 883 356 436 lub sprawdź nasze oferty i bądź spokojny o swój majątek.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej wpisów

Rynek nieruchomości

Kamienice idą na uniwersytet

Pełna sala wykładowa, a wśród słuchaczy pracownicy Katedry Nieruchomości i Inwestycji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika z prof. Włodzimierzem Karaszewskim na czele – takie audytorium zgromadził pierwszy wykład prezesa Inside Parku na

Czytaj Więcej »
Aktualności

O czym nie powie ci agent ubezpieczeniowy

Marcin Kłodnicki, przedsiębiorca i inwestor od szesnastu lat związany z rynkiem ubezpieczeniowym, finansowym oraz biznesem, był gościem lutowego spotkania toruńskich mieszkaniczników. M. Kłodnicki wyjaśniał zawiłości umów ubezpieczeniowych. Marcin Kłodnicki to

Czytaj Więcej »