fbpx

Książki, które powinien przeczytać każdy sprzedawca, część 2:

Ogromnie się cieszę, że tak polubiliście pierwszą część tego wpisu. Wracam zatem z częścią 2 polecanych książek!

6. Psychologia sprzedaży – B. Tracy

Jeśli uczyć się o sprzedaży, to tylko od najlepszych z branży! Brian Tracy to nie tylko człowiek-instytucja, ale również światowej sławy trener i mówca, a książka którą napisał, to pozycja która nauczy Cię jak z przeciętnego handlowca, stać się handlowcem… wybitnym. 

7. Wywieranie wpływu na ludzi – R. Cialdini

To nie jest książka o tym jak manipulować ludźmi i na nich wpływać. To książka, która pozwoli Ci obronić się przed manipulacją nie tylko w biznesie, ale i w prywatnych relacjach międzyludzkich. Skuteczna sprzedaż to skuteczna umiejętność rozgryzania mechanizmów decyzyjnych czy procesów dokonywania wyboru, dlatego ta książka to pozycja obowiązkowa!

8. Biblia handlowca – J. Gitomer

Ta książka to jedno z najbogatszych źródeł wiedzy o sprzedaży, które nauczy Cię jak sprawić aby ludzie lubili od Ciebie kupować! Jak sobie poradzić w trudnych sytuacjach? Co naprawdę liczy się w sprzedaży? jak przekuwać relacje w polecenia i sprzedawać ludziom to, o czym marzą? Wszystkiego dowiesz się z tej lektury. 

9. Atomowe nawyki – J. Clear

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego nieświadomie powielasz określone czynności, chociaż wiesz, że są dla Ciebie negatywne? Autor w jasny i klarowny sposób wytłumaczy Ci model budowania nawyków oraz podstawowe prawa zmiany ludzkiego zachowania. Must read dla wszystkich, którzy chcą zrewolucjonizować swoje życie!

10. Zaczynaj od dlaczego – S. Sinek  

Wszyscy wiemy PO CO robimy określone rzeczy, ale czy zastanawiałeś się kiedyś DLACZEGO je robimy? Dlaczego robisz to co robisz? Dlaczego wstajesz co rano z łóżka? Dlaczego prowadzisz firmę? Dlaczego chcesz odnieść sukces? Sięgnij po tę książkę i pozwól autorowi zmienić swoje życie, swój biznes i swoje umiejętności przywódcze na lepsze. 

Udanej lektury! 

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej wpisów

Giełda

O crowdfundingu z prezesem Inside Parku

Tomasz Laskowski, prezes Inside Parku, kolejny raz był panelistą konferencji o crowdfundingu, organizowanej przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.  Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przy współpracy z

Czytaj Więcej »