fbpx

Jak otrzymać kredyt hipoteczny pod zakup nieruchomości? 

Chciałbyś kupić nieruchomość pod dochód pasywny, ale nie masz dostatecznych oszczędności i rozważasz wzięcie kredytu hipotecznego? Przed Tobą kilka kroków, które musisz spełnić aby go otrzymać!

  1. Miej jasno sprecyzowany cel – jasne, chęć zakupu mieszkania nim jest, ale nie dla banku. Musisz dokładnie wiedzieć jaką nieruchomość chcesz kupić – czyli najpierw znajdź to, co Cię interesuje, a dopiero potem staraj się o kredyt. 
  2. Zbadaj swoją zdolność kredytową – polecam udać się do profesjonalnego doradcy kredytowego, który nie tylko ją dla Ciebie sprawdzi, ale i pomoże dobrać najkorzystniejsze finansowanie wśród morza dostępnych ofert od których może boleć głowa.
  3. Zbierz niezbędne dokumenty i złóż wniosek – każdy bank ma inny wykaz dokumentów, które są niezbędne do otrzymania kredytu, ale to, co zawsze musisz mieć ze sobą to: dokument poświadczający tożsamość, zaświadczenie o zarobkach (wraz z potwierdzeniem wpływów wynagrodzenia na rachunek lub zaświadczeniem z ZUS) i dokumenty dotyczące wybranej nieruchomości. 
  4. Czekaj na pozytywną decyzję, podpisz umowę i czekaj na środki – mieszkanie jest już prawie Twoje, gratulacje!

A jeśli dopiero szukasz nieruchomości pod inwestycję, to sprawdź co dla Ciebie mamy. 🙂

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej wpisów

Rynek nieruchomości

Kamienice idą na uniwersytet

Pełna sala wykładowa, a wśród słuchaczy pracownicy Katedry Nieruchomości i Inwestycji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika z prof. Włodzimierzem Karaszewskim na czele – takie audytorium zgromadził pierwszy wykład prezesa Inside Parku na

Czytaj Więcej »
Aktualności

O czym nie powie ci agent ubezpieczeniowy

Marcin Kłodnicki, przedsiębiorca i inwestor od szesnastu lat związany z rynkiem ubezpieczeniowym, finansowym oraz biznesem, był gościem lutowego spotkania toruńskich mieszkaniczników. M. Kłodnicki wyjaśniał zawiłości umów ubezpieczeniowych. Marcin Kłodnicki to

Czytaj Więcej »